توسعه دهنده نرم افزار اوران ، ورود

ارائه نرم افزار شهرزاد

  • نرم افزار ایده پرداز داستان شهرزاد
  • نظرات

اگر یک نویسنده هستید ، حتما از نرم افزار شهرزاد استفاده کنید …  

لطفا متن زیر را با دقت بخوانید. شاید آینده حرفه ای شما به همین چند پاراگراف کوتاه بستگی داشته باشد :

  • شما قصد نوشتن یک رمان را دارید، اما نمی دانید باید از چه ایده هایی  برای پر کردن فضای داستانتان استفاده کنید؟
  • شما یک نمایشنامه نویس یا فیلمنامه نویس هستید و در پرده اول یا سوم و به خصوص در پرده دوم فیلمنامه تان دچار بلاک ذهنی و خشکیدن منبع و چشمه الهامتان شده اید؟
  • نویسنده صفحات داستانی مجلات ادبی یا هفته نامه ها و ماهنامه ها هستید و دیگر احساس می کنید ایده هایتان تکراری و کلیشه شده اند؟
  • قصد نگارش داستان کوتاه یا فیلمنامه کوتاه را دارید اما حتی نمی دانید از کجا باید شروع کنید ؟
  • هایکو می نویسید ، یا کاریکلماتور کار می کنید یا وبلاگی را اداره می کنید، اما دیگر مطلب کم آورده اید ؟
  • آیا گرافیست هستید و به دنبال ایده های نو و بکر می گردید؟
  • آیا می خواهید تمرین نویسندگی کنید اما نمی دانید از کجا باید آغاز کرد؟

writers-block-writing

جای نگرانی نیست … نرم افزار شهرزاد مناسب برای تمام نویسندگان حوزه ادبیات نمایشی و داستانی ، به صورت کاملا علمی و با پاسخ گویی خارق العاده، مواد خام و اولیه طرح یک داستان یا داستانک را با هم می آمیزد و چه به صورت تصادفی و رندم  و چه به صورت اختیاری ، ایده های نو و بکر را به نویسنده الهام می کند.

نرم افزار شهرزاد که با الهام از سایت های رندمایز پلات و ایده خارجی طراحی شده ، بیش از هزار نتیجه علمی و عملی پاسخ گرفته شده روش های خلق ایده های بکر دراماتیک را از کلیه منابع معتبر جمع آوری کرده و بسان یک مشاور داستان سرایی برای یک نویسنده و یا خالق یک اثر هنری ، یار و یاوری شگفت انگیز خواهد بود.

نسخه 1.0 این نرم افزار از طریق میکس کردن صدها

1. رویداد داستانی

2. لوکیشن 

3. آب و هوا 

4. محیط و اتمسفر داستانی 

5. زمان رویداد

6. استراتژی کاراکتر

7. و افعالی که ممکن است از وی سر بزند ؛

یک رویداد بکر و جدید را روی میز ذهن  می گذارد و شما می توانید به راحتی و از زاویه دیدی کاملا جدید رویداد داستانی مناسب ایده کلی تان را طراحی کنید . بر خلاف سایر سایت ها ،  این نرم افزار فقط به بیان متنی اکتفا نکرده و با دیتابیسی دارای صدها تصویر منحصر به فرد ، این تجربه را برای نویسنده لذت بخش تر و راحت تر می کند . 

shahrzaad-ad7

نویسنده می تواند به صورت اختیاری ( با انتخاب موارد مورد نظر) یا به صورت تصادفی ( با تاس انداختن) پلات و ایده داستان فرعی یا داستانک خود را در کمتر از چند دقیقه طراحی کرده و از این خلق جدید لذت ببرد.

یکی از زیبایی های این نرم افزار ، بخشیدن بال و پر به ذهن نویسنده است . حتی اگر نویسنده ای زبردست باشید ، باز هم معلومات تصویری و تجربیات شما از دنیای بیرون، محدود است . چه برسد به اینکه تازه کار باشید . چه قدرت تخیل خوبی داشته باشید و چه نه … شهرزاد این محدودیت را به صورت علمی و در کمترین زمان از میان می برد. 

توصیه می کنیم با توجه به اینکه  این نرم افزار با هر بار آپدیت گرانتر خواهد شد ، هر چه سریعتر نسبت به خرید اقدام کنید. زیرا فقط با یک بار خرید ، دیگر نیازی به پرداخت مبالغ اضافی برای آپدیت های دیگر نخواهید داشت .

توسعه دهنده نرم افزار اوران، با افتخار این نرم افزار را از اسفند 95 در اختیار تمام هنرمندان فارسی زبان قرار می دهد تا به امید به خدا شاهد نسل جدیدی از نویسندگان و هنرمندان خلاق فارسی زبان باشیم.

برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار، لینک روبرو را کلیک کنید : اینجا

shahrzaad-ad3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

Next
ارتباط مستقیم با واتس اپ